Apie LupoTherm » Kodėl rinktis Lupotherm?

Atspindėjimo ilgaamžiškumas:

Dėka specialios Lupotherm technologijos atspindintys (reflektoriniai) izoliacijos sluoksniai padengti PP plėvele, todėl pasiekiamas ypač didelis atspindėjimas platesniame IR spindulių spektre, tuo pačiu apsaugant aliuminį nuo oksidacijos ilgame laikotarpyje (simuliuojant 100 metų eksploataciją buvo nustatytas tik iki 2% sumažėjęs IR spindulių atspindys). 


Saugumas:

Lupotherm aliuminio mikro burbuliukai nėra tarpusavyje susijungę, papildomai apsaugoti PP sluoksniais iš abiejų pusių, todėl yra nelaidūs elektrai. Pataikius žaibui Lupotherm elgiasi kaip dielektrikas, todėl nėra būtina įrengti įžeminimą. 


Šiluminiai tiltai, pelėsis:

Lupotherm atveju aliuminio sluoksnis yra 100 kartų plonesnis už žmogaus plauką ir 1000 kartų plonesnis už kitų gamintojų aliuminio plėvelių paviršių. Papildomai apsaugotas aliuminis PP sluoksniais iš abiejų pusių neleidžia oksiduotis, todėl neįmanomas pelėsio atsiradimas.


Elektromagnetinės bangos:

Lupotherm neatspindi elektromagnetinių bangų, bet jas sugeria. Kadangi paviršius nėra elektrai laidus, tai elektromagnetines bangas sugeria tiek iš lauko (GSM signalai ir pan.), tiek iš vidaus (Wifi ryšio, mikrobangų krosnelės, bei kitų šaltinių sukuriamas bangas). Gyvenimas tokioje aplinkoje yra sveikesnis, sumažėja nemiga, migrena ir kitų ligų simptomai. Dėl šių Lupotherm savybių galimi mobiliojo ryšio sutrikimai patalpų viduje, kurios neturi langų. Tam gali reikėti sumontuoti GSM ryšį stiprinantį prietaisą.


Naudojimas:

Lupotherm gali būti lankstoma daugybę kartų skirtingais kampais, nepažeidžiant sluoksnių (dėka papildomų PP plėvelės sluoksnių). Nesiraukšlėja, savaime išsilygina, neįgauna plokščios formos.   


Sluoksnių surinkimas:

Lupotherm susideda iš dviejų sudedamųjų dalių - atspindinčių (reflektorinių) sluoksnių ir tarpinių (oro burbuliukų iš HDPE). Garso izoliacija yra blogesnė nei konkurentų, tačiau šilumos izoliacija yra geriausia.