UAB „VILKAUJA“ vykdo projektą pagal priemonę „INOČEKIAI LT“

2014 m. pagal sutartį su mokslo inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pradėjome priemonės „Inočekiai LT“ projektą mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros srityje. Vykdomas projektas „Daugiasluoksnės šiluminės izoliacijos ir jos sudedamųjų dalių šiluminių savybių tyrimas“.

plačiau
Infraraudonųjų spindulių matavimas

Norime pasidalinti informacija apie termovizinius tyrimus ir termovizijos panaudojimą statyboje.

plačiau
RESTA 2013

2013 m. balandžio 24-27 dienomis dalyvavome parodoje RESTA 2013.

plačiau
Seminaras - naujausių technologijų pritaikymas renovuojant pastatus

2013 m. kovo 6 d. Marijampolėje įvyko seminaras - pristatymas. Buvo pristatyta reflektorinė Lupotherm šilumos izoliacija. Apkalbėta pastatų diagnostika, atliekant termovizinį ir sandarumo bandymą, energetinis sertifikavimas (privalumai - trūkumai).

plačiau
Gyvenamasis namas, Havlíčkova 57, Brno, Čekija

EKOSAIN pastato fasado šiltinimo aprašymas.

 

Šis fasadas buvo įrengtas 5 aukštų name su 24 langais. Darbus atliko 4 specialistai.
Kaip teigia darbus atlikę žmonės, su sistema GIGATherm smagu dirbti todėl, jog pats darbo procesas yra sausas ir nereikalauja techninių pertraukų, reikalingų esamoms tradicinėms sistemoms. Siūlių tarp Gigapan plokščių nėra daug ir laikas skirtas jų užpildymui yra minimalus, todėl jis nėra laikomas šlapiu procesu.
Kasdien buvo paklojama apie 70 m2 Lupotherm dangos ir apie 35 m2 Gigapan. Pastarosios montavimą lėtino montavimo darbai apie langus, duris.

plačiau

Energetinių resursų kainoms nesustojamai kylant, vis labiau visus jaudina klausimas - kaip sumažinti išlaidas už patalpų apšildymą žiemos periodu?

plačiau
LupoTherm parodoje RESTA 2012
2012 m. balandžio 12-15 dienomis parodos RESTA 2012 metu buvo pristatyta LupoTherm izoliacija.
plačiau
Seminaras - pristatymas, Vilkaviškyje

Seminaras - pristatymas apie naują reflektorinę šiluminę izoliaciją. Teorija, panaudojimo galimybės ir rezultatai apie pasiektą ekonominį efektyvumą. 3 cm LupoTherm izoliuoja geriau, nei 20 cm sąlyginės izoliacijos!

plačiau
Pirmasis objektas Lietuvoje

Gyvenamojo namo apšiltinimas su Lupotherm 8 termoizoliacija.

plačiau
spausdinti